O nas

Stawiamy na ciągły rozwój. Tworzymy zgrany zespół, który zawsze jest do dyspozycji naszych klientów. Wszystkie zlecenia są przez nas wykonywane z pełną starannością. Satysfakcja klienta to nasz priorytet.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy młodym zgranym, dopasowanym zespołem złożonym z wykwalifikowanych specjalistów. Staramy się indywidualnie podejść do każdego klienta tak, aby jak najlepiej dopasować proponowane przez nas usługi do potrzeb i preferencji. Poniżej przedstawiamy schemat działania, który pomaga nam dostarczać usługi w najwyższej jakości.

Nasze wartości

Ciągłe doskonalenie

Zespół Yetly składa się z samych doświadczonych specjalistów. Jednak na tym nie poprzestajemy. Nieustannie staramy się poprawiać nasze usługi, koncentrujemy się na najnowszych rozwiązaniach i każdego dnia przybywamy, aby ciężką pracą dojść do wyznaczonych celów. Zdobywamy wiedzę w zakresie nowych, dostępnych na rynku technologii, następnie wykorzystując wszystko podczas świadczenia usług.

Jakość

Wraz z całym sztabem ludzi pracujących nad Twoim projektem, dokładamy wszelkich starań, aby usługa była jak najlepszej jakości. Korzystanie z dostarczonego przez nas systemu będzie dla użytkownika końcowego wygodne, płynne oraz intuicyjne, a dalsze utrzymanie projektu nie będzie wymagało dużego wkładu własnego.

Zaangażowanie wobec klienta

Zawsze staramy się, aby podejście do każdego klienta było indywidualne. Współpracując z nami na każdym etapie zamówienia zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania danego problemu. Znając specyfikę rynku wiemy jakie działania należy podjąć, aby jak najlepiej wyróżnić się na tle konkurencji.

Droga do sukcesu

konsultacje i przedstawienie problemu

PRZEDSTAWIENIE PROBLEMU

Opisz nam, czym się zajmujesz i jaki chcesz osiągnąć rezultat wykonanych prac. Na tym etapie Klient powinien mieć zarys swojej koncepcji tak, abyśmy mogli rozpocząć współpracę.

planowanie dzialan

PLANOWANIE DZIAŁAŃ

Wraz z zespołem planujemy dalszy przebieg oraz zakres prac związanych z aktualnie wykonywanym zleceniem. Rozdzielamy zadania na wszystkich naszych specjalistów z dziedzin WEB, SEO, UI, UX oraz dopasowujemy technologie najlepiej realizujące zaplanowane działania.

programowanie aplikacji internetowych

REALIZACJA

Konsekwentnie krok po kroku adaptujemy zaplanowane działania z poprzedniego etapu. Każdy z wykwalifikowanych specjalistów zajmuje się powierzonymi zadaniami by jak najszybciej dostarczyć gotowy produkt. Na sam koniec nasi testerzy prześwietlają oprogramowanie w poszukiwaniu błędów.

wdrażanie systemów informatycznych

WDRAŻANIE

Wraz z Klientem dopasowujemy termin wejścia projektu w życie. Przed pełnym wdrożeniem uzgadniając ze Zleceniodawcą organizujemy szkolenie z korzystania oraz działania systemu tak, aby przygotować użytkowników końcowych do jak najefektywniejszej pracy z dostarczonym narzędziem.