Nasze usługi

Poniżej znajdziesz pełne zestawienie usług standardowo wykonywanych przez nasz zespół. Sprawdź szczegóły oferty i zapoznaj się ze specyfiką stosowanych przez nas technologii i rozwiązań. Pamiętaj, że wszystkie oferowane usługi możemy dopadować indywidualnie do potrzeb każdego klienta!

Strony internetowe

Strona internetowa jest swego rodzaju inwestycją w lepszą przyszłość firmy. W założeniu ma pomóc uzyskać potencjalnym klientom jak najwięcej informacji o firmie, dzięki czemu łatwiej zdecydują się na współpracę. Aktualne oczekiwania klientów są nie tylko większe, ale także doskonale sprecyzowane. Dlatego profesjonalne tworzenie stron www wymaga odpowiedniej i bardzo skrupulatnej optymalizacji - dostosowania usług do określonej grupy odbiorców oraz specyfiki branży. Skuteczne pozycjonowanie stron obejmuje zarówno kwestie techniczne, jak i dostosowanie treści (contentu) do potrzeb prowadzonej w internecie działalności.

Czytaj więcej

Aplikacje mobilne

Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla osób przebywających z dala od komputera. Ułatwia użytkownikowi podejmowania interakcji z biznesem. Google Play oraz App Store to sklepy z aplikacjami na urządzenia Android i iOS, które oprócz swojej pierwotnej funkcji pozwalają na dotarcie do większej liczby odbiorców. Projektowanie aplikacji to zadanie wymagające zastosowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dlatego warto zlecić je profesjonalistom, którzy zajmą się nie tylko programowaniem, ale także testowaniem aplikacji i jej późniejszym utrzymaniem. Preferencje użytkowników zmieniają się szybko, więc tworzenie aplikacji wymaga troski o komfort użytkowania produktu, intuicyjną obsługę i przyjazny interfejs.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie

Nasze doświadczenie pomoże uzyskać możliwie najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek takich jak Google, Bing, Yahoo. Zwiększy się ilość unikalnych użytkowników odwiedzających twoją stronę internetowych oraz zwiększy się współczynnik konwersji.

Czytaj więcej

Sklepy internetowe

Sklep internetowy jest idealnym dodatkiem do działalności zajmującej się sprzedażą dóbr stacjonarnie. Dzięki e-commerce nie jesteś ograniczony do konkretnego obszaru, twoja sprzedaż może odbywać się na terenie całego kraju a nawet docierać na zagraniczne rynki zbytu. Sklep prowadzony przez internet to również niższe koszty i mniejsze ograniczenia administracyjne.

Czytaj więcej