Tworzenie stron internetowych

Zobacz jak z naszą pomocą możesz zaistnieć w internecie

Responywność strony internetowej

Strona responsywna to taka, która potrafi się dopasować do urządzenia, na którym jest przeglądana. Oznacza to, że niezależnie od tego czy otwierasz ją na laptopie czy na telefonie, będzie potrafiła dopasować się do podejmowanych przez Ciebie kroków. Dzięki temu będzie czytelna i wygodna w użytkowaniu. Z pewnością miałeś okazję wejść na stronę, która wczytywała się bardzo długo, a układ był tak niewygodny i nieprzyjazny dla użytkownika, że utrudniał czytanie. Można oczywiście robić wersje stron na poszczególne urządzenia, ale zrobienie jednej, elastycznej wersji jest dużo skuteczniejsze i może przynieść właścicielowi strony większe korzyści.

Aż 60% ruchu użytkowników pochodzi z telefonów komórkowych. To wystarczający powód na to aby twoja strona internetowa otwierała się na urządzeniach mobilnych bez zarzutu. Strona działa poprawnie jeśli wchodzenie w poszczególne zakładki nie stanowi problemu, a tekst jest w pełni dopasowany do wielkości wyświetlacza. Powiększanie poszczególnych elementów również nie powinno być kłopotliwe. Jeśli strona jest wygodna dla odwiedzającego, chętnie na nią wróci. Responsywność strony internetowej jest jednym z wyznaczników jej profesjonalizmu. Jakie są bezpośrednie korzyści z posiadania strony responsywnej? Przede wszystkim łatwość użytkowania. Przy okazji łatwiej jest takie strony projektować. Responsywność wymusza również minimalizm. Dzięki temu, że masz ograniczone miejsce na stronie, zawrzesz tylko najważniejsze informacje, a to z kolei sprawi, że będziesz bardziej dostępny na rynku lokalnym. Im więcej zwięzłych haseł i słów kluczowych ma Twoja strona tym lepsze pozycjonowanie strony w internecie.

System zarządzania treścią

Tworzymy strony internetowe oparte o najpopularniejszy na rynku system CMS Wordpress. W zależności od wymagań biznesowych możemy zaoferować dedykowany system zarządzania treścią lub zmienić oprogramowanie na wybrany przez Klienta. System zarządzania treścią wprowadza możliwość edytowania strony internetowej przez osoby nieznające programowania. Dzięki niemu będziesz mógł zarządzać swoim blogiem firmowym, dodawać kolejne podstrony, edytować istniejące. Jeżeli chcesz możesz późniejsze administrowanie stroną nam.

Wybrane funkcjonalności

Poniżej przedstawiamy przykładowe funkcjonalności jakie może posiadać twoja strona internetowa